1

2

3

4

Аспірантура

5

8 червня відбулась робоча on-line зустріч учасників проєкту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході взяли участь представники університетів-партнерів програми Катерина Вакуленко з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

Сьогодні відбувся останній день захисту дипломних робіт бакалаврів з обліку та оподаткування.

Шановні випускники! Щиро вітаємо Вас із закінченням першого бакалаврського рівня навчання та запрошую до магістратури.

1

11 червня 2021 р. відбулась екскурсія на підприємство ПрАТ "Харківський плитковиий завод". Студенти 3 курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, спеціальності 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та керівник практики, старший викладач Наталія Дріль, дізнались як відбувається виробництво плитки та що сприяє успіху компанії на українському та закордонних ринках.

Студенти 1 курсу групи А-2020-3 кафедри основ архітектурного проєктування факультету АДОМ Сухіна Т., Зацепа С., Герус А., Тиназли Е., Білецька К., Полещук М. під керівництвом старших викладачів Коровкіної Г.А. і Богданової Л.О. презентували в Харківському науковому ліцеї-інтернаті "Обдарованість" проєкт тіньового навісу на рекреаційній території ліцею.

нагорода ХНУМГ
16 червня 2021 року голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук нагородила найкращіх діячів науки, культури та соціальної сфери регіону.

1

Практика студентів 3 курсу спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність продовжилась цікавою, інформативною та корисною дистанційною зустріччю з адвокатом, бізнесменом та трейдером фондового ринку, Олексієм Клещиком, яку було організовано старшим викладачем кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Дріль Наталією.

Співпраця між освітніми закладами та Збройними силами несе в собі великий виховний потенціал, спрямований, в першу чергу, на підвищення патріотичного та морального духу українських вояків, без чого не можливо боротися з усіма викликами, які стоять сьогодні перед Українською державою.

1 1

11 червня 2021 року на базі кафедри ландшафтного проєктування та садово-паркового мистецтва Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Застосування мобільної ГІС-технології Field-Map у садово-парковому господарстві», в якому активно приймали участь студенти спеціальності «Садово-паркове господарство» факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

1 фотоГендерні дослідження визнано необхідним компонентом усіх наукових програм та проектів, що стосуються проблем сталого розвитку, як на глобальному, так і національному та локальному рівнях.

З метою активізації науково-практичної роботи молоді у сфері гендерних досліджень, Харківська обласна державна адміністрація щорічно організовує Регіональний науковий конкурс молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».

25 та 26 травня 2021 відбувся захист Магістерських робіт зі спеціальності 275.03 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст».

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Творчий конкурс АДОМ

ОП Міжнародна економіка

Олімпіада

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 312 гостей и нет пользователей