1

2

3

4

Аспірантура

5

Витяг з наказу №334-03 від 23 квітня 2021

«Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади»

      Відповідно до наказу «Про проведення Всеукраїнської олімпіади» №20-01 від 27.01.2021, наказу «Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади» № 323-03 від 15.04.2021 з метою виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії,  залучення їх до навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за спеціальностями яким надається особлива підтримка, у квітні 2021 року було проведено другий етап Олімпіади з математики; фізики; біології, географії, хімії в умовах дистанційної участі (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників. Згідно даних протоколів  предметних комісій, рішення протоколу №4  Вченої ради від 23 грудня 2020 року

НАКАЗУЮ:

1. Вважати такими, що виконали умови Положення про проведення Олімпіади на двох етапах, визначити переможцями з окремих предметів   та надати можливість отримати додаткові бали тільки до одного з предметів ЗНО (за вибором) на спеціальності, яким надається особлива підтримка, наступних учасників:

 1.1.з математики:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Абасов Дмитро Валерійович

20

2

Антонов Артур Олександрович

18

3

Агапова Анастасія Дмитрівна

7

4

Асєєва Олена Анатоліївна

10

5

АтрошенкоТаїсія Максимівна

14

6

Батіщева Єлизавета Денисівна

7

7

Біленко Марія Костянтинівна

9

8

Бовкун Світлана Сергіївна

7

9

Безрукова Марія Володимирівна

7

10

Близнюкова Анастасія Віталіївна

18

11

Богуш Єва Денисівна

17

12

Бражник Григорій Олександрович

7

13

Бужинська Ольга Ігорівна

7

14

Герасименко Катерина Валеріївна

19

15

Губарєва Яна Дмитрівна

15

16

Ганшина Катерина Володимирівна

8

17

Гуленко Марія Сергіївна

10

18

Ващенко Анна Любомирівна

7

19

Давидова Анна Максимівна

9

20

Доненко Діана Ігорівна

7

21

Єськова Каміла Вадимівна

7

22

Жаровський Данило Дмитрович

14

23

Зубко Максим Вікторович

9

24

Золочевська Єлізавета Сергіївна

8

25

Ісакова Станіслава Дмитрівна

8

26

Зягун Антон Павлович

10

27

Кірієнко Катерина Віталіївна

20

28

Кузнецов Артем Сергійович

7

29

Конькова Анастасія Романівна

7

30

Корнейко Валентина Віталіївна

7

31

Корнейко Юлія Віталіївна

8

32

Кочаров Павло Андрійович

19

33

Лайцінгер Діана Володимирівна

7

34

Ланін Богдан Олександрович

20

35

Лапузов Дмитро Валерійович

7

36

Мамонов Владислав Костянтинович

20

37

Мамедова Олександра Віталіївна

20

38

Маханенко Антон  Ігорович

16

39

Міхейчик Катерина Дмитрівна

18

40

Митрофанова Анастасія Дмитрівна

7

41

Москаленко Олександра Сергіївна

19

42

Назарян Артем Едуардович

7

43

Несольона Людмила Олександрівна

15

44

Олійников Павло Вадимович

16

45

Приймак Анастасія Віталіївна

18

46

Репіна Анастасія Олександрівна

7

47

Рожков Михайло Євгенович

7

48

Сакун Андрій Олександрович

7

49

Сліпченко Микита Ігорович

10

50

Смаль Богдан Михайлович

7

51

Смикалова Юлія Русланівна

7

52

Скорич Анастасія Едуардівна

12

53

Товстокорий Володимир Володимирович

7

54

Ткаченко Артем Юрійович

7

55

Трухачова Вікторія Денисівна

7

56

Федоренко Максим Віталійович

7

57

Харебіна Ангеліна Ігорівна

7

58

Харцій Катерина Миколаївна

7

59

Четверяков Михайло Сергійович

17

60

Шульга Олена Андріївна

16

1.2. з біології:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Бацько Марія Ярославівна

19

2

Бухало Дар'я Михайлівна

18

3

Грінченко Анастасія Миколаївна

18

4

Губарєва Яна Дмитрівна

16

5

Дмитришина Євгенія Василівна

20

7

Загоруйко Катерина Євгеніївна

17

11

Несольона Людмила Олександрівна

18

12

Олійников Павло Вадимович

14

13

Соловянчук Катерина Сергіївна

14

   
     
     
         

1.3. з фізики:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Абасов Дмитро Валерійович

19

2

Герасименко Катерина Валеріївна

20

3

Ільїнська Юлія Сергіївна

10

4

Кочаров Павло Андрійович

7

5

Москаленко Олександра Сергіївна

19

6

Сокольник Аліна Андріївна

7

7

Сакун Андрій Олександрович

19

1.4. з географії:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Абасов Дмитро Валерійович

20

2

Бацько Марія Ярославівна

17

4

Близнюкова Анастасія Віталіївна

18

5

Божко Вероніка Костянтинівна

18

6

Бражник Григорій Олександрович

18

7

Геращенко Вікторія Віталіївна

16

8

Губарєва Яна Дмитрівна

16

9

Гуленко Марія Сергіївна

9

11

Давидова Анна Максимівна

7

12

Дещенко Станіслав Вадимович

8

13

Єськова Каміла Вадимівна

16

14

Загоруйко Катерина Євгеніївна

16

15

Зарицький Олексій Васильович

20

16

Зеленська Карiна Євгенівна

8

17

Ісакова Станіслава Дмитрівна

9

18

Каменюка Марія Олександрівна

18

19

Кас`яненко Вікторія Сергіївна

10

20

Ковалевич Валерія Іванівна

10

21

Мирошник Юлія Валеріївна

19

22

Мустафаев Акшин Аяз огли

14

23

Ніколаєва Дар’я Костянтинівна

8

24

Осауленко Єлизавета Олександрівна

9

25

Падалка Дар`я Ігорівна

9

26

Полякова Мелана Антонівна

9

27

Пономарьов Богдан Русланович

9

28

Репіна Анастасія Олександрівна

7

29

Склярова Каміла Юріївна

7

30

Сліпченко Микита Ігорович

9

31

Смаль Богдан Михайлович

9

32

Смикалова Юлія Русланівна

10

33

Ткаченко Артем Юрійович

19

34

Товма Софія Сергіївна

10

35

Чикурова Діана Юріївна

20

36

Чумак Анастасія Дмитрівна

8

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Творчий конкурс АДОМ

ОП Міжнародна економіка

Олімпіада

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 509 гостей та 0 користувачів