1

2

3

4

Аспірантура

5

фото 1. підписання угоди

20 жовтня 2021 р. у креативному культурно-освітньому просторі «Атріум» відбулося урочисте підписання угоди про співробітництво між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та культурно-просвітницькою некомерційною громадською організацією, що здійснює свою діяльність за підтримки Посольства Франції Альянс Франсез. Ця угода надає нові можливості для співпраці у галузі освіти та культури, обміну ідеями та діалогу культур.

Підписання угоди ректором Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова Бабаєвим Володимиром Миколайовичем та директором Альянс Франсез міста Харкова Фабрісом Дісдьє.

Перший заступник харківського міського голови Новак Олександр Миколайович, який був присутній на цьому заході зауважив, що такі угоди є важливою частиною стратегії розвитку Харкова як інтелектуальної і культурної столиці України.

фото 2

Студенти і викладачі Навчально-наукового інституту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва познайомилися з експозицією світлин, присвячених унікальним об'єктам пізньої радянської архітектури відомого французького фотографа, журналіста та дослідника Фредеріка Шобена.

фото 3фото 4

На лекції «Архітектура і влада», яку прочитав Фредерік, були присутні студенти спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Дизайн» та «Архітектура».

фото 5фото 6

Студенти ознайомились ще із однією сторінкою історії архітектури, а для майбутніх спеціалістів це було особливо корисно, адже саме випускники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова в подальшому будуть створювати сучасний візуальний образ міста Харкова.

фото 7фото 8