1

2

3

4

Аспірантура

5

З метою реалізації постанови Уряду від 23 травня 2011 р. № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури» завідувач кафедри Александрович В.А. успішно пройшов атестацію відповідального виконавця робіт з інженерно-будівельного проектування у частині виконання інженерних вишукувань.

Також кафедрою проведено роботу з підготовки лабораторії до перевірки на відповідність лабораторного обладнання ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» та успішно пройдено її атестацію.

Завдяки проведеній роботі кафедра  отримала можливість виконувати роботи з інженерно-геологічних вишукувань з високою якістю визначення фізико-механічних характеристик ґрунтів та відповідно до діючого законодавства, що підтверджується отриманими сертифікатами.

Зміни проведені в лабораторії викликали жваву зацікавленість у студентів, адже вони отримали змогу не тільки навчатися визначенню фізико-механічних характеристик ґрунтів у провідних сертифікованих спеціалістів у сфері геотехніки, а й спостерігати за виконанням робіт для потреб виробництва та приймати у них безпосередню участь.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Творчий конкурс АДОМ

ОП Міжнародна економіка

Олімпіада

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 330 гостей та 0 користувачів