1

2

3

4

Аспірантура

5

Головною метою діяльності Спортивного комплексу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (далі – СК ХНУМГ) є організація та створення умов для затвердження здорового способу життя,  поліпшення навчальної та позанавчальної, виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, сприяння боротьбі з негативними явищами соціального життя, сприяння оздоровленню студентів, аспірантів, докторантів, співробітників ХНУМГ населення м. Харкова шляхом надання якісних фізкультурно-оздоровчих послуг та виконання основних завдань СК ХНУМГ в сфері фізкультури і спорту.

Восени 1998 року відбулося урочисте відкриття Спортивного комплексу Університету, перший камінь у будівництво якого було закладено 24 червня 1991 року.  Студенти Університету отримали можливість займатися у світлих, просторих, оснащених спортивним устаткуванням залах. Наявність такої спортивної бази дає студентам-спортсменам і співробітникам Університету активно займатися спортом. Символічний «Золотий ключ» від скарбниці фізкультурно-спортивних знань і спортивних досягнень на відкритті корпусу кафедрі Фізичного виховання і спорту вручив ректор Академії Шутенко Леонід Миколайович.

До інфраструктури СК ХНУМГ з листопада 2017 року входять всі спортивні приміщення навчальних корпусів та гуртожитків ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Основні технічні показники інфраструктури Спортивного комплексу:

Спортивний комплекс – 2049,7 м2

  • великий зал – 987,2 м2;
  • малий зал – 499,0 м2
  • тренажерний зал – 193,1 м2;
  • зал аеробіки – 81,9 м2;
  • зал боротьби  – 112,3 м2;
  • зал єдиноборств – 104,2 м2.

Гуртожиток № 5 – 175,5 м2:

  • тренажерний зал – 175,5 м2.

Гуртожиток № 6 – 373,8 м2:

  • спортивний зал – 292,9 м2;
  • тренажерний зал – 80,9 м2.

Sk1  Sk2  sk7  Sk4   

Sk5  Sk 8  Sk3  Sk6

В залах інфраструктури СК ХНУМГ проводяться навчальні заняття, які відвідують студенти 1-2 курсів за видами спорту. Для студентів-спортсменів також працюють відділення спортивного удосконалення з 12 видів спорту, а саме: армспорту, баскетболу, вільної боротьби, волейболу,  гандболу, гирьового спорту, пауерліфтингу, тенісу настільного, таеквондо (кікбоксинг), черлідингу, футзалу, шахів та шашок, заняття в яких проводять досвідчені вкладачі кафедри Фізичного виховання і спорту.

Спортивний комплекс ХНУМГ ім. О. М. Бекетова має можливість проводити спортивні заходи обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Творчий конкурс АДОМ

ОП Міжнародна економіка

Олімпіада

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 537 гостей та 0 користувачів