1

2

3

4

Аспірантура

5

Pro HNUMG im O M Beketova 2013Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова заснований у 1922 році і є найстарішим в Україні закладом вищої освіти галузевого спрямування. Університет готує фахівців всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів з комплексу спеціальностей і спеціалізацій для забезпечення життєдіяльності сучасних міст та їх подальшого сталого розвитку.

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова – сучасний потужний навчально-науковий комплекс, до складу якого входять 3 навчально-наукових інститути, 4 факультети, 2 коледжі, 4 освітніх центри, 10 навчально-консультаційних центрів в регіонах країни, аспірантура, докторантура, галузеві науково-дослідні підрозділи, науково-методичний центр. Загальна чисельність студентів становить 16 тисяч осіб, серед яких понад 650 студентів з інших країн світу.

Імена вчених Університету прикрашають вітчизняну історію розвитку міського господарства України. Сьогодні ХНУМГ ім. О.М. Бекетова володіє значним інтелектуальним потенціалом, здатним вирішувати актуальні проблеми життєдіяльності міст. Створено Енерго-інноваційний хаб, Регіональний центр технології та дизайну кераміки та скла CENTRE «CERAMIC LABORATORY», Центр трансферу технологій «Мегаполіс», академічний науково-освітній комплекс (АНОК) «Ресурс», Центр розвитку для дітей. Працюють спеціалізовані Вчені ради з присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук. На базі Центру доуніверситетської освіти і кар'єри працють Школи розвитку.

Університет має розвинену матеріально-технічну базу і соціальну сферу. Загальна площа споруд становить близько 129429 тис. кв.м. Сучасна науково-технічна бібліотека налічує більше 1 млн. примірників та має цифровий репозиторій, в якому понад 25 тис. видань навчально-методичного забезпечення. Працює Центр новітніх інформаційних технологій, Музейний комплекс, Студентський клуб. Діє Спортивний комплекс площею 6 тис. кв.м. та лижно-спортивна база. Студентське містечко налічує 8 гуртожитків із затишними кімнатами, спортивними та тренажерними залами, бібліотеками, кафе. 

Діяльність ХНУМГ ім. О.М. Бекетова одержала державне та міжнародне визнання. Зроблено значний внесок у розробку та реалізацію міжнародних та державних програм, серед яких міжнародні освітянські проекти з екології та охорони навколишнього природного середовища, регіональні програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, стратегія розвитку м. Харкова до 2030 року. Університет є членом Міжнародної асоціації університетів, мережі ЗВО та шкіл державної служби в регіоні Східної та Центральної Європи, Спілки наукових і інженерних об'єднань України, представлена в Європейській Федерації Національних Інженерних Асоціацій.

В 2018 році Університет приєднався до підписантів Великої хартії університетів. Цей документ окреслює фундаментальні принципи, якими мають керуватись університети, щоб забезпечити розвиток освіти та інноваційний рух у світі, який швидко змінюється. Метою документа є відзначення найважливіших цінностей університетських традицій і сприяння тісним зв’язкам між університетами Європи. Підписуючи Хартію, університети підтверджують свою належність до академічної співдружності, яка, долаючи політичні та соціальні бар'єри, формує принципи інтеграції Європи в суспільство, що надає всім громадянам необхідні права та свободи, різноманітні порівнювані й адекватні послуги у сфері культури, науки та освіти.

На сучасному етапі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова вбачає своє головне завдання в поєднанні науки, освіти й виробництва, у підвищенні соціальних і економічних цінностей освіти, популяризації освіченості й культури молоді як найважливіших факторів розвитку держави.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Творчий конкурс АДОМ

ОП Міжнародна економіка

Олімпіада

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 440 гостей та 0 користувачів